SYSTEM DLA POŚREDNIKÓW UBEZPIECZENIOWYCH

POWIADOMIENIA SMS

Powiadomienia sms

Jedną z funkcji systemu Edyseja jest możliwość wysyłania do Klientów wiadomości w formie sms. Zamiast żmudnie wprowadzać ręcznie treść wiadomości do swojego telefonu, wystarczy kliknąć i skorzystać z gotowego wzoru wraz z danymi dotyczącymi konkretnej polisy czy płatności składki (raty). Treść wiadomości można dowolnie edytować np. dodając słowo do Klienta od siebie.

Nasz system umożliwia wysyłanie wiadomości z nazwą agencji, np. AGENCJA 007. Wysyłanie sms-a z własnym polem nadawcy pozwala odbiorcy szybko zidentyfikować nadawcę oraz wpływa pozytywnie na budowanie pozytywnego wizerunku marki (czytaj niżej o sms-ach PRO).

Informacja o wysłanej wiadomości sms odnotuje się w formie notatki przy danej polisie zostawiając po sobie ślad w systemie. W panelu sms znajdziesz historię wysyłki sms-ów przez wszystkich użytkowników swojej agencji z możliwością generowania billingu.

LIMITY I RODZAJE WIADOMOŚCI SMS

W ramach kupionego pakietu otrzymasz pulę kredytów pozwalających na wysyłanie darmowych powiadomień sms. Po wyczerpaniu tego limitu możesz w dowolnym momencie dokupić kolejne kredyty umożliwiające dalszą wysyłkę sms-ów.

WIADOMOŚĆ SMS ECO

Wysyłka sms-a typu ECO realizowana jest z losowo wybranego 9-cio cyfrowego numeru Operatora. Ten typ sms-a nie daje możliwości wprowadzenia własnej nazwy Nadawcy oraz może zająć więcej czasu niż wysyłka PRO.

Koszt 1 sms = 1 kredyt = 0,12 PLN

WIADOMOŚĆ SMS PRO

Zaletą tego typu sms-a jest możliwość wysłania go ze zdefiniowaną własną nazwą Nadawcy. klient szybko zidentyfikuje Twoją wiadomość. Ustaw nazwę czytelną dla swoich klientów, np. Agencja 007 i w prosty sposób przypominaj klientom o płatnościach.

Koszt 1 sms = 2 kredyty = 0,24 PLN


Korzystamy z plików Cookies Rozumiem, zgadzam się!